Втора конференция за студенти, докторанти и преподаватели от Катедра „Германистика и скандинавистика“ 2 ноември 2022 г.

Катедра „Германистика и скандинавистикa“ на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ има удоволствието да Ви покани да присъствате на второто издание на научната конференция за студенти, докторанти и преподаватели в Катедрата, посветено на годишнината на уважаваната преподавателка, литературоведка и преводачка от немски език проф. дфн Майа Разбойникова-Фратева.

Конференцията ще се открие на 2 ноември 2022 г. в 9.00 ч. в новата конферентна зала (огледалната зала) в Ректората на СУ „Св. Климент Охридски“.

Програма на Втората конференция за студенти, докторанти и преподаватели от Катедра „Германистика и скандинавистика“